Ból w kręgosłupie pomiędzy łopatkami

45 lat , nigdy nie paliłem, czasem zdarzało sie ze bolał mnie kark, chyba mam tam jakieś zwyrodnienie. EKG w normie. Ostatnio poczułem nie mocny ból w kręgosłupie miedzy łopatkami. Czułem go całą noc w pozycji leżącej po czym zaczął promieniować do lewej strony klatki piersiowej. Odczuwam ból mocniej przy kaszlu ,tez czuje przy połykaniu pokarmu.Bezpośrednio przed tą dolegliwością pobolewał mnie prawy obojczyk ok 3 tyg Brałem mydokalm i diclac.Nigdy wcześniej nie miałem problemów z kręgosłupem.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne, aby na ich podstawie postawić rozpoznanie. Sugeruję kontakt z ortopedą lub neurologiem celem zawężenia diagnostyki.