Ból w lewym boku u męża

mam pytanie dotyczące mojego męża już od dłuższego czasu boli go w lewym boku ból jest zlokalizowany na linii pasa jednak czasami pobolewają go tak do boku plecy i cała lewa noga wykonany RTG oraz rezonans magnetyczny kręgosłupa wykazał wypukliny tarcz między kręgowych na poziomach L3 L4 L4-L5 L5-S1 odpowiednio 3.5 4mm i 3mm RTG lewego biodra OK kolonoskopia OK i to dalej boli najbardziej jak leży jednak na lewym boku nawet nie uleży

Aleksander Ropielewski

Opisane przez Panią dolegliwości i wyniki badan sugeruja zaburzenie o podłożu neurologicznym - byc może nauropatię wynikajacą z opisanych przepuklin kręgosłupowych.