Ból w okolicach serca i wysoki puls

Od kilku dni czuje dziwny bol w okolicach serca ktory przechadz na cała reke mierzylam cisnienie i mam 120/82 ale puls mam 100,113 roznie .Musze zaznaczyc ze nie pale i nie pije .Dziekuje za odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest dokładna diagnostyka. Należy wykonać EKG serca, morfologię, jonogram, pomiar TSH. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam