Wysoki puls i skoki przy wysiłku

Witam. Prosze o rozwiazanie mojego problemu. Chodzi o wysoki puls ktory mi utrudnia zycie . Najmniejszy wysilek powoduje skoki tetna do 120- 140. Przy pochylaniu sie i wstawaniu tetno prrzyspiesza robi mi sie slabo , szybko sie mecze. Morfologia , tarczyca , mocz, echo 3 razy , ekg wysilkowe , holter , usg , eeg , tomografia , rezonans magnetyczny glowy. Cisnienie 120/70.. Wszystkie badania super. Nadnercza takze. Nie mam pojecia . Lekarze mowia , ze jestem zdrowy. Prosze o porade.

Aleksander Ropielewski

Być może faktycznie nie ma Pan problemu ze zdrowiem, przyspieszenie tętna to naturalna reakcja organizmu na wysiłek. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.