Ból w skroniach i czole

Witam to ja Marcin jak już wcześniej pisałem mam lekki bul w skroniach i czole.Ból ten zaczą się w lipcu 2013 roku.Rano wstałem normalnie wszystko było dobże ale gdy zapaliłem pierwszego papierosa bul się zaczoł.Przez prawie cały sierpień bolała mnie lekko głowa.Ale gdy na koniec sierpnia zrobiłem sobie tygodniową przerwe od palenia papierosów i piłem melise bul zniknął.We wrześniu już ból zniknął całkowicie ale od pażdziernika do teraz wrócił.Co to może być?Prosze o odpowiedż

Witam! Najprawdopodobniej mamy do czynienia z naczyniopochodnym bólem głowy. Tego typu bóle mają tendencję do nasilania się pod wpływem stresu i palenia papierosów. Zawarta w nich nikotyna powoduje bowiem skurcz naczyń co wywołuje dolegliwości bólowe. Jeśli objawy nie ustąpią lub będą miały tendencje do nasilania się proszę skonsultować się z neurologiem.