Ból z prawej strony przy podejrzeniu niewielkiej przepukliny rozworu przełykowego i zapaleniu śluzówki żołądka

Dzień dobry mam na imie Robert i mam 37 lat. zeszłym tyg miałem robiona gastroskopie i mi wyszło ze mam podejrzenie niewielkiej przepukliny rozworu przełykowego.zapalenie śluzówki zeładka i ifekcja H pylori biore od tyg dwa antybiotyki. ale zauwazyłem ze poli mnie troche z prawej strony jak zebra i masm pytanie czy robi mi sie jakas infekcja czy cos innego dziekuje za odpowiedz

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przyczyną może być zapalenie żołądka. Jedak aby jednoznacznie zdiagnozować przyczynę niezbędna jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.