Ból żołądka i plamienia po zastrzyku Diprophos

Witam, tydzien temu ortopeda zaaplikowal mi zatrzyk diprophos w staw mostka. Bardzo zle sie czuje. Boli mnie zoladek. Zaczelam plamic z pochwy. Czy ten jeden zastrzyk az tak mogl rozregulowac moj organizm? Czy to minie kiedy zastrzyk przestanie dzialac? Czy powinnam skonsultowac sie z jakims lekarzem czy czekac na poprawe. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.