Bóle i zawroty głowy, brak apetytu po oddawaniu krwi

Witam. Mam 18 lat i od czasu, gdy pierwszy raz oddałam krew ciągle źle się czuję. Mam bóle i zawroty głowy , brak apetytu, w ciągu ostatnich dwóch dni 2 razy straciłam przytomność, jestem osłabiona, chwilami nie wiem co się wokół mnie dzieje (wszystko jest jakby w spowolnionym tempie), czasami nie mogę podnieść się z łóżka a jeśli już wstanę- ściemnia mi się przed oczami. Nie pije. Nie palę. Co może być tego powodem? Czy powinnam skontaktować się z lekarzem rodzinnym? Pozdrawiam.

Witam. Objawy prawdopodobnie spowodowane są zbyt dużą utratą krwi. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.