Bóle jajnika i bóle podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Witam serdecznie jestem mama 2 dzieci mlodsza 3 latka jeszcze karmiona piersią. Ostatnia miesiaczke mialam 14.09 ostatni stosunek 25 bez zabezpieczenia od 26 mam bóle jajnika prawego jak przy jajeczkowaniu trwają one po dziś dzień raz mniej raz bardziej szczególnie po nocy. Na ogół zawsze mam bolesne jajeczkowanie ale tylko jeden dzień a tu juz trochę trwa do tego lekkie bole w dole brzucha jak na okres.Temp w pochwie 37,2. Czy to może być ciąża? Pierwszy raz taka sytuacja proszę o ocenę pozdraw

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.