Bóle kolan po rozciąganiu do szpagatu

Proszę o pomoc, chciałem się rozciągnąć dwa tygodnie temu i za bardzo się rozciągnąłem jak do ,,szpagatu'' od tamtej pory po dwóch wizytach u internisty, kolano boli i pod kolanem, nie mogę grać w piłkę, jeżdżę rowerem, ale też boli, to samo chodzenie, nie chcę protezy, mam 26 lat.

W tym mechanizmie mógł pan naderwać sobie przyczep ścięgien i więzadeł. Na razie trzeba chłodzić i ograniczyć aktywność. Jeśli nie przejdzie w ciągu kilku- kilkunastu dni trzeba udać się do ortopedy i wykonać dodatkowe badania , np usg.