Bóle lewej nerki, nudności, gorączka, rozwolnienie

Witam! Od jakiegoś czasu mam bóle lewej nerki, nudności, temperatura wacha się 37,4'C. Czasem dochodzą dreszcze i w ostatnich dniach rozwolnienie. W maju tego roku stwierdzono u mnie wodonercze oraz zwężenie moczowodu lewej nerki. Po 2 stentach i nefrostomii moczowód się poszerzył. W miedzy czasie oraz po przechodziłam odmieniczkowe zapalenia nerek z dalszym zaleganiem moczu. Co może powodować ciągły ból nerki?? Z góry dziękuje

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza. Koniecznie trzeba zlecić dodatkowe badania oraz wykonać kontrolne usg brzucha, a w razie potrzeby wdrożyć odpowiednie postępowanie. Z uwagi na Pani "przejścia" proszę nie bagatelizować sprawy. Najprawdopodobniej ma Pani zapalenie nerki, ale, aby to stwierdzić konieczne jest zbadanie Pani.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz