Bóle stawów a borelioza

Przez ostatnie 2 lata,może więcej pojawiają sie u mnie jakieś dolegliwości ...różne.Ból stawów,zeszłoroczne 5 krotne zapalenie twardówki,Od około 2 tyg.w dzień i w nocy czuję silny ból i drętwienie rąk,jakby nie były moje.W końcówkach palców mrówki..zmęczenie i ostatnio lekkie zawroty głowy.Wyniki nic szczególnego nie wykazały,lekarz przepisał leki przeciwbólowe i nic..W nocy przewracam się z bólu z boku na bok.W dzień jest trochę lepiej,Kilka lat temu miałam kleszcza.Co mi jest...może borelioza

Witam! Nie leczona borelioza może doprowadzić do zmian w układzie ruchu, nerwach obwodowych czy w sercu. Myślę że w tej sytuacji warto wykonac badanie przeciwciał w kierunku boreliozy i zweryfikować czy właśnie ona nie jest przyczyną opisanych dolegliwości.