Bóle w kręgosłupie lędźwiowym oraz wyniki RTG

Dzie dobry. Od 3 m-cy mam bóle w kręgosłupie lędzwiowym. W badaniu RTG wyszły: zaznaczone wklęsięcia blaszek granicznych,wysokość trzonów i krążów zachowana. Prawowypukła skolioza.Dyskretne zaostrzenie na krawędziach trzonów. Od urodzenia mam krótszą prawą noge o ok. 2 cm-dysplazja stawu biodrowgo. Obawiam sie coraz bardziej, bo ngdy nie miałam takiego nasilenia w tym odcinku.Biodra mnie nie bolą. Chciałabym się dowiedzieć jak mogę to leczyći jakie ćwiczenia bedą dobre.Bardzo prosze o pomoc.

Szanowana Pani, biorąc pod uwagę wzmiankowane skrzywienie kręgosłupa, dysplazję ze skróceniem kończyny dalsze postępowanie można określić jedynie po zbadaniu Pani przez ortopedę. Na wizytę proszę zgłosić się z posiadana dokumentacją.
Pozdrawiam