Bóle z prawej strony twarzy

Witam Bardzo proszę o poradę. Jestem mężczyzną(34 l) . Od ok dwóch tyg doskwiera mi ból z prawej strony twarzy tzn tak jak by od górnego zęba nr 5 się zaczyna, promieniuje na prawe oko, skroń oraz górną cześć czaszki .Ból narasta powoli i staje się nie do zniesienia ale nie zawsze, czasem bywa znosny i powoli ustępuje, pojawia się o różnych porach dnia i nocy, przeważnie raz dziennie. Konsultowałem się ze stomstologiem który w zdjęciach RTG nie widzi nic złego. Z góry Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.