Bóle żołądka i biegunki

Witam. Od dwoch dni zmagam sie z bolem zoladka, nie mam biegunki. Odczuwam odruchy wymiotne ale nie jestem w stanie zwymiotowac. Dodam ze od maja zmagam sie z hemorojdami. Stosowalam masc,czopki proctohemolan ale nie pomoglo. Postanowilam wiec zastosowac terapie tabletkowa tej samej marki. Zaczelam je brac w ten wtorek. Po zazyciu czulam sie oslabiona, sena i dwa dni zmagalam sie z biegunka. Postanowilam wiec odstawic tabletki z dniem wczorajszym przy czym zostal bol zoladka. Jaka jest przyczyna

Aleksander Ropielewski

Najpewniej przyczyną jest infekcja wirusowa (statystycznie najczęstsza przyczyna opisywanych przez Panią objawów). Jednoznacznie można to stwierdzić po przeprowadzeniu badania.