Brak drugiej miesiączki po stosunku z partnerem

Mam pytanie ostatni raz kochałam sie z moim chłopakiem w lipcu w sierpniu dostałam okres normalnie natomiast we wrześniu spóznia mi sie już 9 dni... Czy mam sie bać?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. W literaturze opisywane są przypadki kiedy w pierwszych miesiącach ciąży nie dochodzi do zatrzymania okresu. Nie zdarza się to jednak często. Jeśli miał miejsce niezabezpieczony stosunek płciowy, dla własnego komfortu radziłabym wykonać test ciążowy.