Brak krwawienia przy tabletkach Teenia

Podczas karmienia piersia zażywalam minipigulke. PO zakonczeniu karmienia zmienilam tabletki na Teenia, . Nie robiłam przerwy. Skonczylam pierwsze opakowanie i nie wystapilo u mnie krwawienie. Tabl przyjmowałam dokladnie. Co moze byc przyczyna? test negatywny

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powodem braku krwawienia mogły być zaburzenia hormonalne. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli krwawienie z odstawienia nie wystąpi po następnym opakowaniu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.