Brak objawów ciąży w 8. tygodniu jej trwania

Witam, niedawno się dowiedziałam że jestem w ciezy - obecnie 8tc. Czuje się bardzo dobrze, właściwie nie mam żadnych objawów ciazy. Pytanie moje brzmi czy bez obaw mogę wybrać się z mężem na weekend poslubny w góry? Mamy zarezerwowany pokój w hotelu spa w Tatrach. Lekarz powiedział że skoro się dobrze czuje to na weselu mogę bawić się normalnie ale zapomniałam zapytac o wyjazd. Na jakie udogodnienia w spa mogę sobie pozwolić a na jakie nie? Czy mogę iść nad morskie oko, Gubałówke itp?

Piotr Pilarski

Może Pani sobie pozwolić sobie na taki wysiłek jednak sugeruję uważnie przyglądać się swojemu organizmowi i w razie potrzeby zaprzestać spacerów.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego jak się będzie się Pani czuła. spacery ok ze spa raczej jie