Brak okresu: co tak naprawdę może mi dolegać?

Mam 34lata, jestem po dwóch porodach. Miesiączki były zawsze regularne jak w zegarku, natomiast w styczniu tego roku dostałam miesiączkę 3 stycznia tak jak powinnam, ale 25 stycznia również dostałam miesiączkę. Dziś jest 18 luty, a miesiączki jeszcze nie ma. Robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie. Byłam prywatnie u ginekologa na badaniu i usg dopochwowym, wykluczono ciąże.
Nie dość, że wydałam 240zł za taką wizytę to jeszcze mało mi powiedziano, dostałam L... na wywołanie okresu, ale mam ją wsiąść 25 lutego. Jeżeli jednak nie dostanę miesiączki to co mi jest? W czasie drugiej ciąży miałam zabieg laparoskopowy ponieważ miałam cystę i silne bóle po prawej stronie w dole brzucha. Dziś nie mam takich ostrych bólów, ale czuje że delikatnie pobolewa również po prawej stronie i do tego oddaje częściej mocz tak jakbym miała jakiś ucisk na pęcherz.

Czy badanie usg by niczego nie wykazało? To bardzo dziwne. Jestem w grupie ryzyka rakowców jak to moja mama mówi. Oboje rodzice zachorowali na raka, mama jelita grubego a tato raka języka. Czy usg dopochwowe obejmuje tylko macicę? Czy też jajniki? Już nie wiem co mam robić i myśleć.
Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Badanie USG obejmuje macicę i jajniki. Lekarz na pewno poinformowałby Panią gdyby znalazł jakieś nieprawidłowości. Otrzymane leczenie jest obowiązującym schematem w takich przypadkach.
Z poważaniem