Brak okresu i ciemnobrązowa wydzielina

witam 6 listopada powinnam miec oker nie mialam za to wczoraj zaczelo mi delikatnie wydzielac sie ciebnobrazowa wydzielina z troszke dodatkiem krwi myslalam ze to okre ale nigdy tego nie mialam. brzuch mnie nie boli tak jak zazwyczaj boli mnie przed miesiaczka czy mam sie martwic czy nie?

Witam,
nieregularne miesiączkowanie może wystąpić.
Kwestia - czy plamienie/krwawienie utrzymuje się kilka dni czy wystąpiło sporadycznie.

Powinna Pani wykonać badanie USG narządu rodnego (1x rok)

pozdrawiam