Brak okresu po zabiegu operacyjnym

Moje cykle są co 25-28 dni. Ostatni okres miałam 15.08, w połowie cyklu byłam w szpialu na operacji 26-29.08 a 2.09 doszło do stosunku, mój partner miał założoną prezerwatywe, ale nie miał wytrysku. Czy jest możliwa ciąża? Dzisiaj po 11 dniach zrobiłam test o 6 rano i wynik był negatywny ale czy mogę ufać testowi? Może go za wcześnie zrobiłam. Dzisiaj jest 30 dzień cyklu i nadal nie mam okresu. Może to skutek narkozy podczas operacji wpłynął na cykl?

Bardzo możliwe że zabieg operacyjny jako całość (znieczulenie + zabieg) wpłynął na Pani cykl i przestawił go. Swoją drogą powinna Pani test powtórzyć za kilka dni lub dla pewności zrobić sobie poziom b-HCG w laboratorium