Brązowe plamienia i ból w podbrzuszu a cesarskie cięcie

7 lutego 2018 roku miałam CC. Od tej pory zamiast okresu mam brązowe plamienia i ból w podbrzuszu, który ostatnio się bardzo nasila. Byłam już u dwóch ginekologów. Jeden leczył mnie antybiotykami, które pomogły tylko na chwilę. Drugi lekarz zmienił tabletki antykoncepcyjne, było chwilę spokoju (ponieważ bez dni miesiączki również miałam plamienia )i nagle 14 dni przed planowaną miesiączki dostałam upławy i okropny ból. Mija prawie rok i nie mogę się tego pozbyć. Co robić? Szpital czy szukać lepszego ginekologa?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym zmianę ginekologa na bardziej doświadczonego, który będzie w stanie poradzić sobie z tak trudnym przypadkiem jak Pani. Pozdrawiam.