Ciągłe zmęczenie, bóle w klatce piersiowej, napięcie w szyi i biegunki

Witam, od dłuższego czasu mam dziwne objawy tj. ciągłe zmęczenie, bóle w klatce piersiowej z lewej strony, oraz barku, napięcie w szyi, biegunki, przyspieszone bicie serca, oraz krwioplucie, które ustaje po kilkudziesięciu sekundach, oraz lęk po wyjściu z domu.Miałem robione tk głowy, rtg płuc, oraz odcinka szyjnego, ekg kilkukrotnie, próbę wysiłkową, morfologie i jedynie tsh miałem złe( wynik 0,30), reszta wyników ok. Na krwioplucie biorę emofix, ascorutical, oraz sufarinol, ale od dzisiaj.

Aleksander Ropielewski

Pana objawy są mało specyficzne i bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego, w sytuacji gdy badania dodatkowe nie wykazują patologii, mogą jedynie domniemywać, że przyczyną mogą być stres i napięcia psychiczne. Sugeruję jednak dokładną diagnostykę w kierunku czynnie hormonalnego guza płuc (tk płuc) i kontakt z pulmonologiem