Ciągły wzrost CRP i niski poziom żelaza

Proszę o interpretację ciągle rośnie mi CRP Leukocyty 4,83tyś /ul Erytkocyty 4,14 Hemoglobina 11,6 Hematokryt 35,7 Płytki krwi 255 OB 18 CRP 15 cholesterol LDL 109 Żelazo 54 ( ciągle spada) Ferrytyna 8 reszta jest w normie. Proszę o pomoc na moje ciągle mam za niskie żelazo, a CRP od pół roku rośnie. OB nigdy nie miałam w takiej wysokości. Co jeść lub jakie badania jeszcze zrobić by dojść co jest przyczyną. Dodam że biorę żelazo i vit. B zgodnie z zaleceniem lekarza.

Renata GrzechociĹska

Należałoby wdrożyć odpowiednią diagnostykę. Jeśli przyjmuje Pani żelazo i mimo tego jego poziom nie wzrasta a nawet ciągle spada, nie jest to prawidłowy objaw. Proponuję udać się do gastrologa.