Ciąża w czasie antykoncepcji

Witam. Jestem mamą 3 urwisów. Od 1,5roku biorę pigułki i nie zawalam ich brania. Z mężem 'byłam' jakieś 5 miesiące temu i mam wrażenie, że jestem w ciąży. Okres mam regularny, testy ciążowe (3)wyszły ujemne, ale od jakiegoś czasu mam wrażenie, że brzuch mi się zmienia i mam ruchy. Lekarza mam dopiero za miesiąc. Może to po tabletkach, a może już wariuję, bo nie chcę więcej dzieci i mam z tego powodu urojenia?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli przyjmowała Pani tabletki regularnie, nie stosowała innych leków, nie wystąpiły wymioty lub biegunka, to ciąża jest mało prawdopodobna. Zwłaszcza biorąc pod uwagę 3 testy ciążowe. Oczywiście warto udać się do lekarza, który wykluczy Pani przypuszczenia.