Co jest powodem bólu w szyi po rozpoczęciu stosowania Viace?

Witam wiek 30 lat ciśnienie 108/82 puls 100 ostatnio w związku z podnaszacym się nieznacznie ciśnieniem gdzie jest 82 lekarz przepisał mi lęk viace lecz ostatnio dziwnie się czuje nie jestem pewien czy to po tym leku czy nie a mianowicie podczas dnia czuje podczas pracy serca takie jakby uderzenie w szyi zdarza się to coraz częściej. Kiedy biorę telefon z możliwością sprawdzenia pulsu, moment kiedy się to dzieje widać na wykresie pulsu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się ponownie do lekarza a jak wyglada ekg? Był zapis?