Co mogą oznaczać moje wyniki CRP?

Witam serdecznie odebrałem właśnie wyniki CRP 1,24 mg / dl norma 0,0-0,5 zaś kinaza fosfokreatynowa CK 235 u/l 30-200 norma, pozostałe wszystkie jak norma pisze , objawy ból brzucha i głowy , Zrobiłem badania kontrolne krew rozszerzoną lipidogram próbki wątrobowe mocz ob wszystko w normie co to może być? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Pana wyniki nie są niepokojące. Wartość odcięcia CRP dla reakcji ostrej fazy – 10 mg/l, CK jest nieswoistym markerem, a jej podwyższenie nie jest istotne. W celu diagnostyki pana dolegliwości może pan udać się do lekarza.