Co mogą oznaczać zawroty głowy, bezsenność, bóle stawów, drętwienie kończyn oraz kołatanie serca?

Dzień dobry potrzebuje porady od dwóch lat nie mogę zdiagnozowac zawrotów glowy , dołączyły do tego objawu bezsenność, bóle stawów , niepokój , drętwienie kończyn , kołatanie serca,. Objawy nasilają sie i ustępują szukałam pomocy u różnych neurologów . Pytanie gdzie szukać pomocy do jakiego specjalisty się udać? na mojego lekarza poz nie mam co liczyc

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy warto byłoby kontrolnie skonsultować w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem szczegółowej diagnostyki, gdyż mogą sygnalizować o zaburzeniach nerwicowych.

Zalecałabym również kontrolną konsultację kardiolog

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.con
tel. 502 749 605