Co może znajdować się za szyjką macicy?

Witam. Co moze znajdowac sie za szyjka macucy w miejscu jak juz szyjka przechodzi w tylne sklepienie pochwy? Jak sprawdzam palcem to wyczuwam na tylnym sklepieniu pochwy po bokach szyjki takie podluzne poduszeczki z tym ze jedna jest bardziej wyczuwalna taka okragla. U lekarza bylam dopiero i nic tam nie widzial ale ja caly czas to wyczuwam. Czy to moze byc cos powaznego czy to moze byc rak pochwy? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć