CO na krostki i pryszcze po goleniu?

Czołem lekarze, Po kiego tak się dzieje z tymi moimi krostkami i pryszczami po goleniu. Staram się jak mogie i nic... moje golenie to totalna PORAŻKA! hełp mi (pomóżcie)!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany najpewniej są konsekwencją podrażnienia w wyniku golenia. Proszę postarać się używać golarki elektrycznej czy też spróbować używać łagodniejszych preparatów do golenia, tj. żeli, pianek, itd. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, sugeruję ocenę specjalisty dermatologa.