Co oznacza ból jajnika i czy może oznaczać to ból pooperacyjny?

Witam serdecznie z 23 na 24 miałam operację jamy brzusznej atak bólu stwierdzona przez CT krew w jamie brzusznej po otworzeniu mnie przez dwóch ginekologów i chirurga ogólnego okazało się ze krwawienia brak usunięto krew i przepłukano otrzewną do tego usunięto jeszcze małą torbiel jajnika oraz jajeczko żółte. Oraz przepatrzono każdy znajdujący się tam narząd w celu znalezienia źródła krwawnie a wszystko w jak najlepszym porządku nie znaleziono nic co spowodować mogło owe krwawienie. Tak więc jestem zagadką i nadal nic nie wiem. Wczoraj wypuszczono mnie do domu badania morfologiczne ok USG super. Ale do rzeczy odczuwam silne bóle szczególnie w pozycji leżącej czy to na wznak czy na którymkolwiek boku prawej strony żeber. Jak chodzę czy siedzę ból jest delikatny po prostu wyczuwalny nic więcej leżąc nie mogę złapać oddechu bo bardzo kuje. Do tego co jakiś czas bez względu na pozycję kuje mnie z prawej strony w okolicy jajnika niestety nie wiem z ktorego jajnika była usuwana torbiel i jajeczko żółte. W szpitalu jedyną odpowiedz jaką uzyskam to musi boleć miała pani operację ale ja się boję i nie daje mi to funkcjonować. Jak na cięcie brzucha pozbierałam się szybko już funkcjonuje normalnie uruchomiłam się od razu po 12 h od operacji i chodziłam co chwila na krótkie dystanse teraz już od 3 dni chodzę normalnie prosto bez problemowo , obolała okolica szwu normalne ale to da się znieść. Jednak spokoju nie daje mi ból prawego boku oraz prawego jajnika. Czy mogą to być bóle pooperacyjne 3 lekarzy i żaden nie udzielił mi odwiedzi tak musi być i koniec. Bardzo proszę o pilną odpowiedź z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Z była jakaś diagnostyka i poszukiwanie miejsca krwawienia ? być może warto jest wykonac badania z zakresu medycyny molekularnej