Co oznacza ból rany po usunięciu wyrostka robaczkowego i torbieli jajnika?

Cześć. Mam problem związany z jajnikiem . jestem juz 4 miesiąc po operacji wyrostka roboczego , lecz wykryto mi jeszcze torbiela na jajniku o wielkosci 4/3cm . Obecnie jestem w Holandii i odczuwam dziwne dolegliwości . d Mam bardzo nieregularnie miesiączki z czego zdaza sie ze raz w miesiacu mam 2 :( boli mnie brzuch pod operowana rana , wygląda ona bardzo dziwnie tak jakby rozeszła sie jest zaczerwieniona , czasem bol jest tak silny ze nie mogę pracować bo zwijam sie z bolu! O co chodzi ? W Marcu zjezdzam na tydzien do Polski , mam sie zgłosić do lekarza czy histeryzuje? Licze na szybką odpowiedz , Pozdrawiam ;)

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powinnna się Pani zgłosić do lekarza pierwszego kontatku tak
Na miejscu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć