Co oznacza drętwienie skóry na kciuku?

Witam. Tydzien temu rozcielam głęboko kciuk. Rana już się prawie. Od samego początku skóra na palcu jest zdretwiala, czuć mrowie ie w kciuki. Przez cały kciuk przebiega linia bólu,totyk w tym miejscu jest bardzo bolesny a lekkie uderzenie lub nieodpowiedni ruch palcem sprawia straszny ból. Czy uszkodził am nerw?

Lek. Paweł Szadkowski

Możliwe, że doszło do uszkodzenia nerwu. Niestety nerwy potrzebują dużo czasu na regenerację i takie objawy może Pani odczuwać przez kilka miesięcy.