Co oznacza, jeśli.wpust jest gładki, w inwersji nie opina endoskopu?

Dzień Dobry! W wyniku przeprowadzonego badania endoskopowego lekarz rodzinny stwierdził u mnie "reflux" - czy w istocie "...wpust gładki, w inwersji nie opina endoskopu..." oznacza reflux, bo nie chce bez potrzeby przyjmować leków Pozdrawiam , z poważaniem  Eliza

Lek. Paweł Szadkowski

Podała Pani tylko część opisu z gastroskopii. Ciężko na tej podstawie postawić diagnozę, tym bardziej, że nie podała Pani, czy ma objawy choroby refluksowej przełyku.