Co oznacza niewielka lewostronna skolioza kręgu L?

Witam mam 31 lat mocny ból kręgosłupa , Co oznacza wynik badań - Niewielka lewostronna skolioza kręg.L.Pogłębiona lordoza .Przykanałowe zwężenie przestrzeni m-k L5-S1. Co te wyniki oznaczają jak to leczyć i czy praca stojąca i często schylająca się i dźwigająca cięższe rzeczy może to pogłębić

Lek. Tomasz Budlewski

Może pogłębiać. Czy był rezonans? Sadze ze nalezy udac się do lekarza ortopedy/neurochirurga