Co oznacza obfita miesiączka podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Mam pytanie. Dotyczas brałam tabletki antykoncepcyjne,okres był regularny,ale występowało krwawienie w środku cyklu,dlatego ginekolog przepisał mi mocniejsze. Po miesiącu braniu wystąpiła długa miesiączka,prawie 2tygodnie.bardzo obfita. Teraz powinna wystąpić w poniedziałek,ale nie mam. We wtorek robiłam test ciążowy okazał się negatywny,tabletki biorę dalej tak jak powinnam,ale mamy już niedziele a krwawienie nadal nie występuje. Co mam zrobić?

Lek. Michał Lenard

Sugeruje wizytę u ginekologa, konieczna może być ponowna modyfikacja leczenia. Pozdrawiam!