Co oznacza taka błona śluzowa jelita cienkiego z cechami przekrwienia?

Prosze o interpretacje wyniku histopatologicznego Blona sluzowa jelita cienkiego z cechami przekrwienia i obrzeku.z rozproszonymi komorkami jednojadrowymi z domieszka gtanulocytow kwasochlonnych. Jelito grube grudki chlonne i taki sam opis jak w jelicie cienkim. Dosc liczne limfocyty zlokalizowane srodnablonkowo. Lekarz gastrolog stwierdzil ze to nic takiego...

Lek. Michał Lenard

Na podstawie samego wyniku nie da się zbyt wiele powiedzieć, powinien on być zinterpretowany przez lekarza z uwzględnieniem Pana objawów i stanu klinicznego oraz innych wyników badań. W razie wątpliwości sugeruję skonsultowanie problemu z drugim gastrologiem. Pozdrawiam!