Co oznacza to poszerzenie szpary między kośćmi łódeczkowatą i księżycowatą?

Wynik rezonansu proszę o pomoc Poszerzenie szpary między kośćmi lódeczkowatą i ksiezycowatą do 0,3 cm - cechy naciągnięcia i częściowego przerwania więzadła lodeczkowato- księżycowatego SLL Drobny fragment kostny na powierzchni promieniowej kości główkowatej wielkości 0,2cm i naciągnięcie więzadła lódeczkowato- główkowatego i więzadła głôwkowato- czworobocznego mniejszego Chrząsta tróikątna o niejednorodnym sygnale- cechy częściowego uszkodzenia kompleksu Płyn w stawach miedzynadgarstko

Lek. Tomasz Budlewski

częściowe zerwanie lub nadciągnięcie odpowiedniego więzadła. proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga ręki.