Co oznacza uczucie omdlenia i wysokie ciśnienie?

Maz ma 42 lata I ostatnio cos dziwnego mu sie przydarzylo.wieczorem angle poczul sie zl e obraz my sie rozmazal cisnienie skoczylo na 256/120/116 oblal go zimny pot dosc duzy ,zesztywniala mu szczeka,po zbiciu cisnienia pulse Nadal wysoki 109.Na drugi dzien twierdzil ze czuje sie zl e ma ataki podobne do paniki z tym ze utrzymuja sie caly dzien tak jeden za drugim.Co to moze oznaczac.prosze o pomoc

Witam serdecznie, mąż musi się natychmiast udać do Kardiologa i przeprowadzić odpowiednie badania. Gdyby się okazało, że kardiolog nic nie stwierdzi to ewentualnie
wtedy mąż mógłby skonsultować się z psychoterapeutą.
Proszę nie zwlekać i nie brać jakiś odległych terminów tylko już dzisiaj.
Pozdrawiam

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
prsze do neurologa zani zaczniecie sie leczyc na ataki paniki. Pani mąż mogł miec udar i trzeba to zbadać i wykluczyć.
Pozdrawiam!