Co oznacza wynik wymazu z gardła 25-latka?

Dzień dobry, odebrałem właśnie wyniki badania wymazu z gardła. Wyglądają tak: Paciorkowców beta-hemolizujacych nie znaleziono. Z badanego materiału wyhodowano Neisseria spp., Streptococcus z gr. orale stanowiace flore fizjologiczna oraz Staphylococcus aureus MS - wzrost liczny- stale lub przejsciowo kolonizujacy górne drogi oddechowe Uwagi: MS-szczep metycylinowrazliwy - szczep wrazliwy klinicznie na antybiotyki beta-laktamowe tj. penicyliny izoksazolowe (KLOKSACYLINA), penicyliny skojarzone z inhibitorami beta-laktamaz, cefalosporyny I i II generacji. Jestem w trakcie leczenia refluksu. Czy powinienem się czegoś obawiać iść do lekarza? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Sam pobieram wymazy. Pobrane wymazy w laboratoriach mnie nie interesują. To ja potem odpowiadam za ich interpretacje i leczenie więc muszę być pewny że pobrane były prawidłowo i wykonane w profesjonalnych laboratoriach bakteriologicznych.