Co oznaczają bóle w nadbrzuszu i podbrzuszu?

Witam mam 21 lat (mezczyzna) od dłuższego czasu boli mnie brzuch. Na początku jakieś 8 msc temu bolało mnie w nadbrzuszu lecz od jakiegoś czas boli w podbrzuszu. Nie jest to jakiś mocny ból. W nocy mnie nie budzi. I nie boli 24/7. Występuje po jedzeniu czasami mam klucia z lewej i prawej strony. Byłem u lekarza miałem robione RTG brzucha, później usg A także badania krwi. Wszystko wyszło dobrze. Bardzo często mam zgage co drugi dzień ale zdarza się że mam ją codziennie, do tego kolejnym objawem jest przelewanie w brzuchu itd. Chciałbym jeszcze wspomnieć że mama moja umarła na raka szyjki macicy wiek (60lat). Lecz moja siostra poszła na badania czy jest to dziedziczne I lekarze powiedzieli że nie. Bo to była chorba zaniedbania. Zresztą jak byłem u lekarzy to kazali mi nie robić badań na nowotwór itd. Proszę o opinię. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Pana dolegliwości mogą być wywołane zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego. Jeśli miał pan wykonane podstawowe badania diagnostyczne i był pan badany przez lekarza to nie sądzę żeby, przy takim nasileniu objawów, miał pan powody do niepokoju. Rak szyjki macicy u pana mamy, pana nie dotyczy (nie zwiększa u pana ryzyka choroby nowotworowej).