Co oznaczają siniaki na ciele?

Witam, mam pytanie.. w chwili obecnej karmie piersia , a w czasie ciąży miałam niski poziom płytek krwi- ale ciąża nie była zagrożona.. w chwili obecnej zalywam witaminy dla kobiet karmiących oraz żelazo.. ostatnio strasznie szybko i w bardzo dużych ilościach robią mi się siniaki .. szczególnie na nogach.. robiłam badani krwi i powiedziano mi ze jeśli będzie jakaś nieprawidłowość to lekarz się ze mną skontaktuje, cisza , wiec chyba wszystko porządku .. ale dlaczego robią mi się te siniaki ? Czy to może być objaw jakiejś ukrytej choroby?

szanowna Pani niestety ale bez wyników badań które są kluczowe niczego nie jestem w stanie stwierdzić