Co oznaza ból w klatce piersiowej obok mostka?

Witam. Boli mnie klatka piersiowa, obok mostka, z lewej strony. Promieniuje to do szyi, lopatek i ramienia. Najbardziej boli przy wdechu, a jak wciskam Polacy punkt przestaje boleć. Mam tak od dzisiejszego poranku. Mam 28 lat, mieszkam w uk. Byłam dziś u lekarza, powiedziała, że dla niej to wszystko ok jest, pobrali jedynie krew na badania, ale poki co cisza. Czy powinnam domagać się innych badań, czy czekać aż mi przejdzie? Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było ekg ? Ew rtg. Opis może wskazywać ma neuralgię nerwu międzyżebrowego