Co powoduje uczucie nudności i wymioty?

Witam. Kilka dni temu zadawalem juz to pytanie lecz nie otrzymalem zadnej odpowiedzi. Mianowicie chodzi o przelykanie pokarmu, wody czy tez sliny. Podczas tych czynnosci cos przeskakuje mi w gardle i ciagnie mnie na wymioty, pociag do wymiotow pojawia sie tez bez powodu coraz czesciej. Bardzo prosze o odpowiedz poniewaz zdarza mi sie to caraz czesciej niewiem co robic martie sie o swoje zdrowie i do jakiego specjalisty sie udac.

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i Ew skierować do gastroenterologa