Co znaczy kłucie w podbrzuszu w 14. tc?

Witam jestem w 14 tygodniu ciąży po prawej stronie odczuwam kłucie w podbrzuszu jak by Maciuś ale nie mam płomień kłucie jest bolesne ale moja i się nasililo przez cały dzień nie wiem czy mam jechać do szpitala bo dziś sobota żeby nie wyjść na panikare

Lek. Tomasz Budlewski

Lepiej udac się do lekarza mimo wszystko lepiej na panikare niż przeoczyć coś ważnego