Co zrobić z nawracającym bólem w lewej nodze?

Witam, Od trzech dni odczuwam bol w lewej nodze. Znajduje sie on pod kolanem, choc czasem boli tez lydka i dolna czesc uda. Te bole sa nawracajace. Nasilily sie po kilkugodzinnym sprzataniu. Zawsze w takich momentach obawiam sie zakrzepicy. Badanie D-dimery robilam ostatnio 4 miesiace temu, bylo jak najbardziej w normie. Noge ogladal lekarz, robil usg tej okolicy i nie uwidoczniono zadnej patologii. Jego zdaniem sa to odkregoslupowe bole nogi. Co mam robic?

Szanowna Pani proszę zgłosić się do badania klinicznego przez ortopedę lub neurologa. W większości wypadków (podobnych do Pani dolegliwości) leczeniem z wyboru jest rehabilitacja. Oczywiście po wykluczeniu przyczyn wymagających innego postępowania. Pozdrawiam