Cytologia z określeniem grupy drugiej

Witam mam 44lata miesiac temu cytologia z okresleniem grupy II czystosc pochwy ok plus tarczyca ,pod kontem zakrzepicy nogi ok.Dostalam okres 20pazdziernika i trwa do dzis najpierw delikatne krwawienie a od 3 dni coraz wieksze ...Czy to moze byc menopauza i czy jest jakis hormon na zatrzymanie krwawienia i mozliwosc terapii antykoncepcyjnej ..oczywiscie o sexie nie ma mowy ...ale tak sie nie da zyc ...Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.