Czerwone upławy po pettingu

Witam, Mam pewien problem ostatnio wraz z moim chlopakiem uprawialismy petting. Chlopak ocieral sie o moje narzady, wkladal mi palce, ale nie doszlo do wytrysku. Po calym zajsciu gdy doszlo do wytrysku nie dotykal mnie. Podkreslam ze miesiaczkowalam 1 stycznia, do tej sytuacji doszlo miedzy 10-14 stycznia, kilka dni po samym zajsciu pojawily sie uplawy koloru czerwonego,trwaly 5 dni, przeczytalam ze jest to objaw zaplodnienia, czy jest taka mozliwosc? moja miesiaczka jest nieregularna .

Lek. Tomasz Budlewski

Zapłodnienie jest bardzo mało prawdopodobne. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi dla pewności a następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.