Częste oddawanie moczu i powiększony brzuch a wynik testów ciążowych

dzien dobry.... mam taki problem:prawie dwa miesiace temu współzyłam bałam sie ze zaszłam w ciaze po miesiacu zrobiłam test ciazowy wynik negatywny. 3 dni temu powtórzyłam to jedna kreska czerwona a ta druga ledwo widoczna.... dzis znów wynik negatywny a chodze siusiu bardzo czesto i tak jakby brzuch mi urósł.... juz niewiem co myslec.... czy po dwóch miesiacach byłby juz widac os? i niewiem co myslec o tych testach. prosze o szybka odpowiedz.... dziekuje... Justyna.

Szanowna Pani!

Po 2 m-cach ciąży jeszcze może nie być nic widoczne po Pani.
Proponuje wykonanie badania B-HCG z krwi-rozstrzygnie ono czy jest Pani we wczesnej ciąży, czy nie.
Z poważaniem
katarzyna lewicka