Częsty ucisk w okolicy serca

Witam :) Od 3 tygodni pracuję po 12 godzin na nocne zmiany-4 noce tygodniowo. Zauważźylam u siebie częsty ucisk w okolicy serca, czasem wieczorem gdy mam dzien wolny przyspieszone bicie serca i nie wiem jakie są przyczyny. W ciągu dnia odsypiam po pracy. Dodam ze jestem osoba wrażliwa i lękowa. Co to może oznaczać i jakimi preparatami mogę wzmocnić organizm?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy takie moga byc wynikiem leku jednakże zalecałbym wizyte u lekarza rodzinnego celem wykonania badania EKG i ewentualnie skierowania do kardiologa. Pozdrawiam